2-ų klasių mokinių kūrybinis projektas „Knyga „Eglė Žalčių karalienė““

2-ų klasių mokinių kūrybinis projektas

„Knyga „Eglė Žalčių karalienė““

Tikslas: Skatinti vaikus pamėgti ir tausoti knygas, vystyti vaikų kūrybinius gebėjimus.

Uždaviniai:

* sutelkti šeimos dėmesį į grožinės literatūros kūrinius, parenkant juos vaikams pagal amžių;

* skatinti vaikų norą ir įprotį skaityti v knygas, šiuo būdu padedant lavinti kalbos kultūrą;

* skatinti vaikų norą klausytis skaitomo teksto, kurti, eiliuoti, žaisti žodžiais, taisyklingai juos tarti;

* ugdyti vaikų pagarbą knygai;

* supažindinti vaikus su lietuvių literatūros įvairove;

* skatinti vaikų knygelių kūrybą kaip meninę raišką ir savitą komunikavimo būdą;

* patirti knygelių kūrybos ir skaitymo džiaugsmą;

* palaikyti ir skatinti vaikų norą bendrauti su draugais, kitais žmonėmis, natūraliai turtinant savo kalbą;

Gegužės mėn. baigėme vykdyti projektą „Knyga „Eglė Žalčių karalienė““. Projektas buvo naudingas ir reikalingas mokyklos antrokams lavinant vaikų susikaupimą, susikoncentravimą į dabar vykstantį veiksmą, pastabumą, akies – rankos koordinaciją, regimąjį suvokimą, kito išklausymą ir įsiklausimą. Tai pat ryškiai išlavėjo mokinių fantazija, kūrybiniai įgūdžiai.  Projekto kulminacija mokinių ir mokytojų sukruta ir išlesta knyga „Eglė Žalčių karalienė“.

Susipažinkite su mokinių iliustracijomis>>