Картинки по запросу дети анимация

Šiandien darželyje-mokykloje vyko Vilniaus miesto bendrojo lavinimo rusų mokomąja kalba mokyklų 3-4 klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkurso „Vaikeliams apie žvėrelius“ I etapas. Sveikiname nugalėtojus 4 klasių mokinius: I vieta – Diana Rekel; II vieta – Veronika Šilkina, Darija Staruk; III vieta – Anton Murakhovsky, Nikita Irchin, Anastasija Gorčakova, Marija Apalko, Bezrukova Ksenija, Nikita Yusupov, Gleb Dolžnikov, Alisa Brantova.

Sveikiname nugalėtojus 3 klasių mokinius: I vieta – Marija Tumel-Jutanova, II vieta – Aleksej Kulbeda, III vieta – Maksim Jefremov, Alisija Gromovič, Daša Gavrilova, Viktorija Rusina, Marija Šliažė.

Nuotraukos čia>>