Nuotraukų galerija

Tolerancijos diena 2022 m.

2022 metų Tolerancijos dienos idėja – Tolerancijos namas.

Kultūros paso programa „Druskos kelias, nuo seniausių iki šių laikų“

Mūsų mokiniai dalyvavo edukacinėje Kultūros paso programoje „Druskos kelias, nuo seniausių iki šių laikų“, kurią vedė VŠĮ „Giliuko laboratorija“ edukatorė. Veiklos kryptis – STEAM ugdymo turtinimas.
Veiklos metu mokiniai sužinojo, daug įdomybių apie šį mums visiems įprastą virtuvės produktą. Pirmiausia, kad druska tokia sena, jog jos gyvavimo istorija prilygsta žmonijos istorijai ir, nors šiandien be druskos nebeįsivaizduojame savo maisto raciono, ji labai pigi, kažkada tai buvo prabangos prekė, net – pinigų ekvivalentas.

9-asis Solidarumo bėgimas

Visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“ Lietuvos bendrojo lavinimo įstaigose jau devintą kartą įgyvendina nacionalinį paramos projektą Solidarumo bėgimas. Jo tikslas: subūrus vaikus bendrai sportinei veiklai, skatinti solidarumą tarp skirtingų kultūrų, socialinės aplinkos bei įvairaus amžiaus moksleivių ir surinkti lėšų veikloms, skatinančioms labiausiai pagalbos reikalingų vaikų fizinę ir emocinę gerovę.

Europos kalbų savaitė 2022 m.

Rugsėjo mėnesį mūsų įstaigoje, kaip ir kiekvienais metais, vyko Europos kalbų savaitė! Visą savaitę  mokiniai klausėsi dainelių įvairiomis užsienio kalbomis, piešė piešinius.  Darželis-mokykla buvo papuoštas įvairių Europos valstybių vėliavėlėmis bei šventiniais piešiniais.   Vyko šventinis renginys.

4A klasės ekskursija

Smagi 4A klasės išvyka į Anykščius. Mokiniai aplankė Arklio ir Siauruko muziejus bei iškepė duoną edukacinėje pamokoje.

« 1 4 »