Norime visiems padėkoti ir pasidžiaugti

Norime visiems padėkoti ir pasidžiaugti, kad šiandien visiems pavyko susijungti į pirmą vaizdo pamoką. Žinom, kaip jums ir mums yra svarbi šypsena, pamojavimas ir tiesiog žinojimas, kad tavęs pasiilgo. Tikrai labai smagu matyti, kaip vaikai atlieka užduotis, nebijo paskambinti, pasitikslinti ir paklausti. Džiaugiamės, kad dauguma vaikų – itin imlūs, technologiškai išprusę, todėl jau pirmos vaizdo pamokos metu puikiai įvaldė naują iššūkį. Mokytojai taip pat jaučia nerimą bandydami ką nors nauja, bando, eksperimentuoja ir mokosi iš patirčių. Norim palinkėti visiems, nurimti, nusišypsoti ir džiaugtis, kad esame sveiki ir turime galimybę dirbti ir būti naudingais. Išlikime tvirti, nes vaikui reikia stipraus ir savimi tikinčio autoriteto. Sėkmės mums visiems!!!