Gerb. Tėveliai, nuo kito mėnesio sąskaitas už vaiko ugdymą gausite el. paštu

Gerb. Tėveliai, nuo kito mėnesio sąskaitas už vaiko ugdymą gausite el. paštu. Tam, kad perėjimas nuo popierinių prie elektroninių sąskaitų vyktų sklandžiai, Jūs turite prisijungti prie sistemos www. svietimas. vilnius.lt: Ikimokyklinis ugdymas – Mano darželis – Sąskaitos ir išreikšdami savo sutikimą gauti sąskaitas el. paštu pažymėti varnelę skiltyje – Gauti sąskaitas el. paštu. Atkreipiame dėmesį, kad el. sąskaitas gausite tik tuo atveju, jei prisijungsite prie sistemos ir pažymėsite varnelę. Taip pat pažymime, kad el. sąskaitos bus siunčiamos sistemoje nurodytais kontaktais, todėl prisijungus www.svietimas.vilnius.lt puslapyje patikrinkite ar nurodyti kontaktiniai adresai nėra pasikeitę. Jei duomenys pasikeitė, reikia juos atnaujinti www.svietimas.vilnius.lt: Ikimokyklinis ugdymas – Mano darželis – Lankantys įstaigas vaikai – Paspausti ant vaiko vardo, pavardės – Ties Tėvo(Globėjo) ID numeriu paspausti piktogramą.