Apie darželį

Vaikų darželio grupės dirba pagal savo paruoštą programą, užsiėmimai vedami ciklais, tam tikra sistema, didžiausias dėmesys skiriamas visų veiklos rūšių sujungimui į bendrą pedagoginį procesą.

   Atitinkama aplinka, baldai, auklėtojų pagaminti žaislai, grupės interjeras nuteikia vaikus darbui centruose – meno centras, kaladėlių, kalbos ir literatūros centras ir kt.

    Sukurta originali vaizduojamosios veiklos programa su meno elementais  „ORIGAMI“. Ji įgyvendinama, sujungiant muziką ir dramos meną. Vaikui pačiam siūloma išreikšti savo nuotaiką, jausmus muzikinėmis priemonėmis, spalvomis, judesiu, pantomima.

    Muzikinis vaikų auklėjimas nukreiptas ne tik mokėjimui ir supažindinimui su muzika, bet ir savo kūrybinių sugebėjimų įgyvendinimui.

darzelis1

   Visose grupėse, vaikai kuria spektaklius. Jiems padeda auklėtojos ir tėveliai. Dažnai vedamos įdomios ir originalios šventės: „Juoko“, „Valentino diena“ ir kt. Kas mėnesį vedamos LEGO dienos.

   Taip pat šie vaikai mokosi anglų ir lietuvių kalbų. Vyksta integruoti anglų kalbos i kompiuterinio konstravimo užsiėmimai.

    Vyresniosios grupės  vaikai dirba pagal dvikalbystės (anglų-rusų) projektą. Užsiėmimus veda auklėtoja ir anglų kalbos mokytoja.