Vizija, misija ir filosofija

VIZIJA

Tai darželis-mokykla – ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo, pradinio išsilavinimo įstaiga, orientuota į pažangios visuomenės poreikius, ugdanti vaiką bendruomenei, visuomenei, valstybei.

MISIJA

• Darželis-mokykla siekia išmokyti vaiką mokytis, spręsti problemas, suvokti savąjį „AŠ“, kūrybinę raidą, skatinti saviraišką, atskleisti jo gebėjimus, nuolat tobulinant mokymo/ugdymo ir ugdymosi procesą.
  • Padėti asmeniui suvokti šiuolaikinį pasaulį. Įgyti kultūrinės bei socialinės kompetencijos pradmenis, savarankiškumo, atsakingumo, noro ir gebėjimų mokytis.

FILOSOFIJA

Kiekvienas mūsų vaikas-nepakartojamas, unikalus. Kiekvienas nusipelno dėmesio ir meilės. Mokytojų užduotis – padėti atskleisti vaiko gebėjimus ir ugdyti pagal jo individualius poreikius.